Даний Web-ресурс не є офіційним сайтом Лучинецького ліцею Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області

 

Головна | ДПА | Реєстрація | Вхід
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS Середа, 19.06.2024, 03:39
 
Меню сайту
Надіслати СМС
050,066,095,099
067,096,097,098
038, 069
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter
Форма входу
Міні-чат
ДПА-2021
Державна підсумкова атестація випускників загальних середніх навчальних закладів І ступеня (початкова школа) розпочнеться 15 травня, ІІ ступеня (основна школа) - 1 червня, а для випускників шкіл ІІІ ступеня – 23 травня. Перелік предметів, з яких буде проводиться державна підсумкова атестація для випускників шкіл І - ІІ ступенів, порівняно з минулим роком, не зміниться. Зокрема, для загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня – це українська мова, літературне читання, математика.
У навчальних закладах II ступеня, як і минулого року, випускники обов’язково складатимуть ДПА з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який буде обирати педагогічна рада школи. Це може бути один із предметів з такого переліку: зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова національної меншини для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням такої мови та інтегрований курс літератури.
Державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл ІІІ ступеня) розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором.
Нормативно-правова база ДПА:

Підготовка до ДПА

ДПА 4 клас: математика, українська мова та читання


У 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 13 по 21 травня з української мови та читання, математики. 
У школах, де навчаються мовою національних меншин, також можуть включити в ДПА та атестацію з мови навчання. 

Атестація з української мови (ДПА)

Атестація проводиться за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 4 клас". Автори посібника: Пономарьова К.І., Гаєва Л.А.. Посібник видається у видавництві «Освіта». 
Завантажити посібник до ДПА українська мова 4 клас: завантажити 
Атестаційні роботи з української мови складаються із семи завдань, різних за рівнем складності, серед яких: 
- Три тестових завдань закритого типу, що допускають вибір однієї правильної відповіді з трьох запропонованих; 
- Одне відкрите завдання, виконання якого вимагає короткої письмової відповіді; 
- Текст для списування і одне творче завдання - письмове зв'язне висловлювання на тему (5-7 речень); 
- Одне завдання на відновлення відповідностей (учень повинен з'єднати відповідні один одному частини завдання). 

Атестація з читання (ДПА)

Атестація з читання проводиться за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 4 клас". Автор посібника: Вашуленко О.В., посібник видає видавництво «Просвіта». 
Завантажити посібник до ДПА читання 4 клас: завантажити 
Атестаційна робота з читання складається з тексту для самостійного читання та восьми завдань тестового характеру, а саме: 
- 5 завдань закритого типу з вибором однієї правильної відповіді з трьох запропонованих; 
- 2 завдання відкритого типу з короткою письмовою відповіддю, на встановлення відповідності, на встановлення правильної послідовності; 
- Одне завдання відкритого типу з розгорнутою письмовою відповіддю. 

Атестація з математики (ДПА)

Атестація з математики в 4 класі проводиться за підручником: "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 4 клас". Автори посібника: Онопрієнко О.В., Пархоменко Н.Є., Листопад Н. П., посібник видає Центр навчально-методичної літератури. 
Завантажити посібник до ДПА математика 4 клас: завантажити 
Атестаційна робота складається з восьми завдань: 
- П'яти тестових завдань закритого типу з вибором однієї правильної відповіді із запропонованих варіантів; 
- Двох завдань відкритого типу з короткою письмовою відповіддю; 
- Одного завдання відкритого типу з розгорнутою письмовою відповіддю - сюжетної задачі. 

ДПА 9 клас (підсумкова атестація в дев'ятому класі)


Атестація в основній школі проводиться з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмету за вибором навчального закладу. 
У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено. 
З усіх обов'язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, які рекомендовані Міністерством освіти і науки. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні. 
Випускники основної школи загальноосвітніх навчальних закладів (класів, груп) з навчанням мовами національних меншин, замість атестації з цього предмета можуть, за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, та рішенням педагогічної ради, проходити атестацію з мови навчання. 

ДПА українська мова 9 клас:

Державна підсумкова атестація з української мови проводиться в письмовій формі (диктант). Перевірці під час державної підсумкової атестації підлягає: 
- Вміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам'ятовування; 
- Вміння ставити розділові знаки відповідно до правил пунктуації, 
- Вміння належним чином оформлювати роботу. 
На проведення атестації відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту. Використання учнями допоміжних джерел (словники, довідники, підручники тощо) не допускається. 
Текст диктанту визначається за посібником "Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" (Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М., Христенок В. Ф. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013). 
Скачати збірник диктантів до ДПА українська мова 9 клас: завантажити 
У збірнику представлено 100 диктантів, обсяг яких відповідає вимогам чинної програми з урахуванням того, що державна підсумкова атестація триває довше, ніж звичайна тематична контрольна робота у формі диктанту. 

ДПА математика 9 клас:

Державна підсумкова атестація з математики проводиться у формі інтегрованої письмової роботи з алгебри та геометрії за навчальним посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас »(авт. Глобин О. І., Єргін О. В., Сидоренко П. Б., Комаренко О.В. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013). 
Скачати збірник завдань до ДПА математика 9 клас: завантажити 
Посібник містить 50 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант атестаційної роботи складається з чотирьох частин, що відрізняються за складністю та формою тестових завдань. 
Кожен варіант атестаційної роботи включає завдання різних типів та рівнів складності, які охоплюють більшість розділів навчальної програми. 
Серед них: 
- Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, 
- Завдання відкритої форми з короткою відповіддю, 
- Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю 
Таке поєднання дозволяє учневі максимально розкрити свої здібності. 
Державна підсумкова атестація з математики проводиться протягом 3 академічних годин для учнів загальноосвітніх класів. Учні класів з поглибленим вивченням математики виконують атестаційну роботу протягом 4 академічних годин. 
За результатами роботи учням виставляється одна оцінка - з математики. 

ДПА біологія 9 клас:

Державна підсумкова атестація з біології проводиться в письмовій формі за збірником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас "(авт. Костильов В., Андерсон О. А. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013). 
Скачати збірник завдань до ДПА біологія 9 клас: завантажити 
Кожен варіант включає 29 завдань для загальноосвітніх класів і 31 завдання для класів з поглибленим вивченням біології, які охоплюють різні розділи навчальної програми (рослинний світ, гриби, бактерії, тваринний світ, людина). 
Серед них: 
- Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді; 
- Завдання на встановлення відповідності; завдання на встановлення правильної послідовності; 
- Завдання з використанням малюнків, графіків, схем, таблиць; 
- Завдання відкритої форми з короткою відповіддю, завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. 
На виконання завдань державної підсумкової атестації відводиться 90 хвилин. 
Під час контрольних робіт учні не можуть користуватися додатковою літературою (таблицями, посібниками тощо), оскільки всі необхідні довідкові матеріали містяться у збірнику. 

ДПА географія 9 клас:

Державна підсумкова атестація з географії проводиться за результатами вивчення шкільного курсу "Географія України» (8-9 клас). 
Державна підсумкова атестація з географії проводиться письмово за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас" (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В.В. - М .: Центр навчально-методичної літератури, 2013). 
Скачати збірник завдань до ДПА географія 9 клас: завантажити 
У збірку входить 30 варіантів письмових робіт. Навчальні заклади визначають не менше десяти варіантів для кожного класу. Якщо кількість учнів менша десяти, кожен з них отримує окремий варіант. 
Всі учні виконують по 28 завдань. На виконання завдань відводиться 90 хвилин. Для відповіді на тестові завдання використовується зразок бланка відповідей, а також контурна карта, яку вчитель може скопіювати в необхідній кількості. 
Користуватися текстами, підручниками, іншими посібниками (довідниками) під час виконання письмової форми державної підсумкової атестації не допускається. 

ДПА іноземна мова 9 клас:

Державна підсумкова атестація з іноземної мови проводитиметься за навчальними посібниками: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас" (авт. Коваленко А. Я., Чепурна В., Ворон Г. Л., Шопулко М.Н. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013) завантажити 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови. 9 клас» (авт. Коваленко А. Я., Горбач Л. В., Тринька Г. Ю - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013) завантажити 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської мов. 9 клас» (авт. Коваленко А. Я., Клименко Ю. М., Файзулін Л. М., Костильов О. І., Плієнко В. П. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013) завантажити 
Державна підсумкова атестація з іноземної мови складається з письмової та усної частин. На виконання письмової частини (використання мови, читання та письмо) та усної (говоріння) передбачено 35 хвилин.
Посібник "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з іноземних мов. 9 клас" містить 100 варіантів білетів з англійської мови; по 50 варіантів з німецької, французької та 20 з іспанської мов. 

Інші дисципліни для ДПА 9 клас:

Нижче представлені назви посібників для підсумки атестації з інших предметів (на вибір), а також посібники для шкіл з вивченням матеріалу на інших мовах. 
Українська література: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас» (авт. Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В.) завантажити 
Математика з російською мовою навчання: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 9 клас» (авт. Глобино А. І., Єргін В., Сидоренко П. Б., Комаренко О.В.). завантажити 
Географія з російською мовою навчання: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії для навчальних закладів з навчанням російською мовою. 9 клас» (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В. В.)завантажити 
Хімія: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії. 9 клас» (авт. Титаренко Н.В., Лашевская Г. А.) завантажити 
Біологія з російською мовою навчання: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології для навчальних закладів з навчанням російською мовою. 9 клас» (авт. Костильов В., Андерсон О. А.) завантажити 
Історія України: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас» (авт. Власов В. С.).завантажити 
Всесвітня історія: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з всесвітньої історії. 9 клас» (авт. Ладиченко Т. В., Камбалова Я. М.). завантажити 
Правознавство: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства (практичний курс). 9 клас» (авт. Ремех Т. О.). завантажити 
Художня культура: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої культури. 9 клас» (авт. Масол Л. М., Гайдамака О. В.). завантажити 
Фізика: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас» (авт. Засекіна Т. М., Коваль В. С., Сиротюк В. Д., Чернецький І.С.). завантажити 
Російська і світова література: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (російська та світова)». 9 клас» (авт. Сімакова Л. А., Снєгірьова В. В.). завантажити 
Російська мова: 
«Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 9 клас» (Бикова К.І., Кошкіна Ж. О.). завантажити 
Інформатика: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 9 клас» (авт. Морзе Н. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Войцехівський М. А., Проценко Т. Г.) завантажити КРОК ЗА КРОКОМ

STEP BY STEP
STEP BY STEP
OC Windows
MS Word
MS Exel
MS Access
Photoschop
від HTML до PHP
Pascal
Результат пошуку зображень за запитом "офис 365"

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright NICO  Заболотний Микола Григорович © 2012-2024    Безкоштовний хостинг uCoz